fbpx

Dla studentów

Kurs dla studentów

W Real English School koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności praktycznych w posługiwaniu się językiem. Na kursie wiedza jest systematyzowana, co przekłada się na dobre i szybkie efekty. Dzięki naszym native speakerom rozwijasz przede wszystkim mówienie, ale także pisanie, słuchanie, rozumienie ze słuchu, czy czytanie. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania.

Nie musisz się już obawiać egzaminów z języka angielskiego. Z Real English School zaprzyjaźnisz się z językiem, a wszystkie jego skomplikowane elementy staną się proste. Nasi Native speakerzy pomogę Ci także w praktykowaniu języka angielskiego na podstawie losowych sytuacji, aby ułatwić Ci podróżowanie po świecie.

Co zyskasz?

Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego w najlepszej dla siebie formie. Osiągniesz językowe cele, przygotujesz odpowiednio do ważnych egzaminów, a także podróży po świece. Nauka w Real English School pozwoli Ci przełamać barierę językową i zyskać ogromne pokłady pewności siebie i zadowolenia z samorealizacji.

Komentarze naszych kursantów.

"Podoba mi się nastawienie na mówienie po angielsku"
Irena
Katowice
"Zajęcia dopasowane do moich potrzeb i umiejętności"
Katarzyna
Czeladź