fbpx

Imprezy z Real Events

Agencja Eventowa

Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć szeroki wachlarz usług. Marzysz o najlepszej imprezie? Skontaktuj się z nami i zrobimy wszystko, żeby spełnić Twoje oczekiwania!

Naszą ofertę kierujemy do każdego. Zorganizujemy urodziny w rozsądnej cenie, a także bankiet na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji każdego rodzaju imprez: Komunie, imprezy urodzinowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, imprezy firmowe, festyny i pikniki, koncerty oraz inne imprezy okolicznościowe.

Agencja Muzyczno - Artystyczna

Jesteśmy agencją muzyczno – artystyczną z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy koncerty, festyny i pikniki, spektakle, pokazy artystyczne oraz różnego rodzaju konkursy.
Organizujemy i pośredniczymy w organizacji koncertów wielu znanych zespołów muzycznych i artystycznych oraz piosenkarzy. Nasze imprezy cieszą się dużą popularnością.  Zajmujemy się także promocją i przedstawicielstwem artystów.
Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego zespołu lub piosenkarza adekwatnego do Państwa oczekiwań.

Organizacja wesela

Jesteście po zaręczynach? Macie już wymarzoną datę ślubu? Teraz nasza kolej! Zadzwoń, a my zajmiemy się całą resztą!

Pierwsza Komunia Święta

Organizacja komunii często przypomina organizację małego wesele – słyszeliście to twierdzenie? Nie jest bezpodstawne! Obie imprezy są bardzo podobne – co prawda pod względem przygotowań do samego sakramentu komunia jest o wiele bardziej wymagająca, jednak po stronie rodziców leży druga, bardziej podobna część, czyli przygotowanie przyjęcia.

Imprezy firmowe

Jeśli planujesz imprezę firmową to tylko z Real Events! Zajmiemy się wszystkim od A-Z!

Koncerty i festyny

Spraw, by tak duże wydarzenie nie było tym kolejnym, a tym najlepszym!!!